Canva

Loodud: 19.02.2024 Uuendatud: 27.02.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

Canva on võimas veebipõhine graafikatööriist, mis võimaldab kasutajatel luua professionaalseid kujundusi ilma eelneva disainikogemuseta. Platvorm pakub mitmesuguseid kujunduselemente, sealhulgas kujunduspõhju, pilte, ikoone, kujutisi, tekste ja taustasid, mida saab kohandada vastavalt vajadustele.

Canva on lihtne kasutada, intuitiivne ja sisaldab palju funktsioone, mis võimaldavad luua erinevaid projekte, sealhulgas töölehti, õppematerjale, plakateid, esitlusi, sotsiaalmeedia postitusi, visiitkaarte ja palju muud. Canva on pidevas arenduses, selle sisu elementide, fotopanga ja muu osas täieneb pidevalt. 2023. aastal lisandus Canvasse mitmeid AI-põhiseid tööriistu. Loodud sisu saab salvestada paljudes formaatides (JPG, PNG, SVG, PDF, PPTX, MP4, GIF).

Lisaks pakub Canva tasuta ja tasulist sisu ning võimaldab ka meeskonnatööd. Haridusasutustele (õpetajatele ja õpilastele) on Canva Pro tasuta. Selle jaoks tuleb tõestada, et oled õpetaja. Sobilikud dokumendid, millega seda tõestada on:

  • Foto või skanneering õpetaja kvalifikatsiooni näitavast dokumendist;
  • Foto või skanneering millel on näha tööalane staatus koolis, nt. töövõtukiri, palgaleht;
  • Foto või skaneering kooli ID-st, mis näitab õpetamise staatust, nt ITIC kaart;
  • Dokument, mis tõendab organisatsiooni staatust valitsuse tunnustatud, ametlikult akrediteeritud (üldhariduse) õppeasutusena.  

Liitu Canva haridusega siin. 

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.