Tähelepanu: see vahendi kirjeldus on mustand, mis avaldatakse tulevikus!

Windows Movie Maker (suletud)

Haridustase
Tüüp
Programmeerimiskeeled
Programm on kasutatav
Ainevaldkond
{{ domain.name | lowercase }}
HIND
{{ price }}
{{ download.name | uppercase }}
{{ download.link }}
{{ facebook_group.name | uppercase }}
{{ facebook_group.link }}
{{ additional_material.name | uppercase }}
{{ additional_material.link }}

NB! Windows Movie Maker pole enam allalaadimiseks saadaval. Veebisaidid, mis pakuvad rakenduse Movie Maker tasuta allalaadimist, ei paku õiget toodet ja need allalaaditavad failid võivad sisaldada ründevara, viirusi või peidetud kulusid.

 

Windows Movie Maker on Windowsi baasil loodud lihtne videotöötlustarkvara. Sellega saab nii luua, muuta ja publitseerida loodut kiiresti. Programmi töövaateks on ajatelg, millele laotakse video ja heli. Videot saab lõigata (crop) ning venitada, olemasolevat heli saab videost eemaldada ning asendada. Heli saab muuta ka vaiksemaks ja valjemaks. Saab lisada teksti, töötada ainult piltidega. Sobib esmaseks kokkupuuteks videotöötlusega.

Õpilood

Nimi Haridustasemed Ainevaldkonnad
{{ scenario.name }} {{ education_level.name | uppercase }} {{ category.name | uppercase }}

Videod ja abistavad materjalid

Pildid

Koodinäited

Õpetajate kogemused

Programm on lihtne, kompaktne. Õpilased loovad midagi oma isiklike või kooli seadmetega ja saavad kiiresti seda töödelda ja miksida. Kindlasti jääb sellest programmist väheks, kui tahta teha ilusamaid ja keerulisemaid asju. Samas riikliku õppekava täitmiseks on sellest programmist piisab. Kasutatav on see igas ainetunnis, kui ainult tahtmist ja loovust on.

Õppurite kogemused

See on kõige lahedam programm üldse, mida me kunagi õppinud oleme!

Sinu tagasiside

Märkasid viga? Soovid midagi sellele sissekandele lisada?Anna meile tagasisidet…

Tagasiside

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 60 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.