Tale-Bot

Loodud: 09.05.2023 Uuendatud: 19.02.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

Tale-Bot on nutikas ekraanivaba robot, mis on ühtlasi armas kui ka intelligentne! Roboti seljal on värvilised käsunupud, mille abil saate robotit juhtida, panna joonistama, laulma, tantsima, rääkima ja isegi heli salvestama! Tale-Bot Pro on loodud kõige loomingulisemate ideede käsitlemiseks, kuna korraga saab robotile sisestada kuni 256 käsku ja salvestada kuni 30 sekundit helifaili kohta. Robotiga on kaasas ka pestavad markerid kujundite joonistamiseks ja kolm komplekti tarvikuid, mis sobivad Lego Duplo klotsidega. 

Samuti on Tale-Boti komplektis 10 interaktiivset õppeväljakut, millel liikudes räägib robot eesti keeles. 2 õppeväljakut on tühjad, mida saab endale sobivaks kujundada näiteks komplektis kaasas oleva 98 interaktiivse kleepsuga.

Rohkem infot vahendi kohta leiad SIIT

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.