SketchUP

Loodud: 30.06.2016 Uuendatud: 05.01.2024

Haridustase
{{ item.name }}
Ainevaldkond
{{ item.name }}
Teema
{{ domain.name }}
Tüüp
{{ item.name }}
Programmeerimiskeeled
{{ item.name }}
Programm on kasutatav
{{ item.name }}

Programm võimaldab 3D-disainida tooteid, maju, teha korteridisaini või miks mitte ka maastikuarhitektuuri. See üsna lihtne programm on Eesti koolides laialdaselt kasutusel. Loodud mudeleid saab ka 3D printeriga välja printida.

Õpetajate kogemused

Sketchup on programm, mis sobib algajatest professionaalideni. Programmi võib õppida tundma väga lihtsalt (testides, mida mingi nupp teeb) kui ka väga keeruliselt (alustades millimeetritest ja funktsioonidest). Näiteks õpilased Aafrikas on loonud programmiga mitmeid lahendusi, mida on kasutatud reaalsete tehniliste ja insenerilahenduse realiseerimisel nende kogukonnas (veepuhastusjaama lihtlahendus). Minumeelest väga tore!

Õppurite kogemused

Fantastiliselt lihtne programm, mis tegi kohe tuju heaks. Joonistad aluse ja hakkad erinevaid külgi õhku vedama. Saab valida erinevaid värve, luua aknaid, sisustada korterit ja aeda. Põnev oli uurida, kuidas teised on mudeleid loonud. Selle programmiga võib palju tunde veeta. Ootan huviga, kui saan oma esimese 3D mudeli välja printida - oma nimega mobiilikatte.

Tagasiside

Tagasiside tüüp
{{ error }}
Tagasiside
{{ error }}
{{ error }}
{{ error }}

Seda lehte kaitseb reCAPTCHA ning kehtivad Google'i puutumatusnormid ja kasutustingimused.

Aitäh!

Sinu tagasiside on salvestatud.

ProgeTiigri kogumik

Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivad vahendid saab õpetaja kätte filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia. Kogumikus on 102 vahendi kirjeldust ja see täieneb iga-aastaselt.